Helaas is het niet mogelijk meer om op deze woning te reageren vanwege de enorme interesse.
INTERESSE
Bij interesse kan je een bericht naar ons sturen tot uiterlijk 11 juli 2022 15.00. Graag jezelf voorstellen en uitleggen wat voor werk je doet. Vanwege enorme drukte zullen wij helaas alleen contact opnemen met kandidaten die worden uitgenodigd voor een bezichtiging. Dit zullen wij uiterlijk doen voor 12 juli 2022, 17.00 uur.
WELCOME TO THE HAGUE
In het gezellige Valkenboskwartier bevindt zich dit gerenoveerde, stijlvol ingerichte appartement van ca. 95 m2. De woning beschikt over een royale, lichte woonkamer met open keuken, 3 slaapkamers en een nette badkamer. Er zijn 2 balkons waarop van een drankje genoten kan worden.
Wil je graag centraal en modern wonen, grijp dan nu je kans en plan een bezichtiging!
WIJK – Valkenboskwartier
De woning is leuk gelegen in het Valkenboskwartier met het gezellige winkelcentrum van de Fahrenheitstraat op loopafstand. Hier bevinden zich een variëteit aan winkels en eetgelegenheden. De Albert Heijn XL ligt om de hoek, erg handig voor de dagelijkse boodschappen.
In dit appartement ligt Den Haag letterlijk aan je voeten; binnen 15 minuten zijn zowel het strand, de haven van Scheveningen en het centrum van Den Haag te bereiken.
Zeer gunstig gelegen t.o.v. van openbaar vervoer (tram 2, 3, 12 en bus 21) en uitvalswegen.
INDELING
Trap naar eerste verdieping, entree woning.
Eerste verdieping
Entree van appartement naar een kleine hal met een opstap naar de grote hal welke toegang biedt tot alle vertrekken.
De riante woonkamer beschikt over prachtige hoge plafonds en grote raampartijen wat zorgt voor een mooie lichte ruimte. De kamer is smaakvol ingericht en is voorzien van een moderne open keuken met alle benodigde inbouwapparatuur zoals inductie kookplaat met afzuigkap, oven en magnetron, vaatwasser, koelkast en vriezer. Vanaf hier is er toegang tot het balkon op het noordoosten.
Het appartement beschikt over 3 slaapkamers. De ruime hoofdslaapkamer bevindt zich aan de achterkant van de woning, waar vandaan het tweede balkon betreden kan worden, de tweede slaapkamer bevindt zich eveneens aan de achterkant. De riante derde slaapkamer is aan de voorkant gesitueerd.
De nette badkamer is voorzien van een douchecabine, wastafel met meubel en design radiator.
In de hal bevinden zich verder een separaat toilet en een bergkast waar de wasmachine staat opgesteld.
ISOLATIE EN VERWARMING
Het Energielabel is D. Volledig voorzien van dubbele beglazing en muurisolatie. Verwarming en warm water door middel CV combiketel. Bouwjaar van het appartement is 1914.
VOORSCHOT KOSTEN
Huurder betaald een voorschot van € 250,- p.m. voor water, elektriciteit en verwarming. Deze vergoeding geldt als een voorschot. Periodiek, bij voorkeur eenmaal per jaar, zal verrekening plaatsvinden op basis van de meterstanden en van de werkelijk gemaakte kosten. Huurder betaald dus alleen wat er gebruikt is. Kosten voor internet en TV zijn € 50,- p.m.
PARKEREN
Gelegen in een gebied waar een parkeervergunning nodig is. Deze is zeer eenvoudig en snel aan te vragen bij de gemeente Den Haag en hier kunnen wij mee helpen. Kosten zijn circa € 65,- per jaar.
HIGHLIGHTS
- Geen huisvestigingsvergunning van toepassing
- Woonoppervlak ca. 95 m2
- Energielabel D
- Volledig voorzien van dubbele beglazing
- Volledig gemeubileerd
- Moderne keuken
- 3 slaapkamers
- Nette badkamer
- Wasmachine en droger aanwezig
- 2 balkons gelegen op het noordoosten
- Uitstekende locatie
- Niet geschikt voor studenten/woningdelers
- Contract voor onbepaalde tijd, minimaal 12 maanden
- Geen huisdieren toegestaan
- Roken niet toegestaan
- 1 maand waarborgsom
- Huurprijs € 1.600,- p.m. excl.
- Voorschot g/w/l, kosten internet/tv € 300,- p.m.
- Beschikbaar per 1 augustus 2022